O mnie

Oratio Gabinet logopedyczny we Wrocławiu

Jestem absolwentką filologii polskiej na Uniwersytecie Wrocławskim a także podyplomowych studiów z zakresu logopedii i specjalizacji w zakresie neurologopedii.

Ukończyłam też podyplomowe studia z edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej   z przygotowaniem pedagogicznym na Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu.
Swoje kwalifikacje stale podnoszę uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach logopedycznych.
Praktyczną wiedzę i doświadczenia zdobyłam pracując m.in.:
- w Placówce Opiekuńczo-Rozwojowo-Terapeutycznej PORT z dziećmi
z opóźnionym rozwojem mowy,
- w Stowarzyszeniu Twórców i Zwolenników Psychostymulacji z dziećmi i młodzieżą z uszkodzeniami układu nerwowego jako terapeuta mowy i myślenia.

Aktualnie pracuję w szkole podstawowej i współpracuję ze żłobkami oraz przedszkolami a także prowadzę własną praktykę w swoim gabinecie.
Przy wyborze studiów i kształcenia kieruję się swoimi zainteresowaniami oraz pasją, którą odkryłam podczas 7-letniej pracy w wolontariacie.

Jestem osobą cierpliwą, kreatywną i w pełni zaangażowaną w to, co robię. W swojej pracy szczególną wagę przykładam do indywidualnego dopasowania metod terapeutycznych do potrzeb danego pacjenta. Zależy mi, aby zajęcia były atrakcyjne dla dziecka – dzięki temu chętniej podejmuje ono wysiłek, jaki jest niezbędny dla uzyskania efektów.

tel. 665 046 140